Chytřejší komunikace s vašim účetním díky FileTracker

Play Video

Od komunikace deseti různými způsoby (email, chat, telefon,…) ke komunikaci na jedné jediné platformě

Jednoduše sdílejte své dokumenty s účetním přímo z aplikace, kde můžete zanechávat relevantní komentáře. Po kontrole odeslaných dokumentů vás může účetní upozornit na jakékoliv nedostatky. Vše je na jednom místě, v přehledném a organizovaném formátu.

Vystavujte faktury a mějte přehled o tom, které jsou již zaplacené

Víte, co je lepší než vystavování faktur v Excelu? Vystavování faktur z počítače či mobilu, kdy vždy víte o tom, které jsou zaplacené, nezaplacení či po datu splatnosti. Stačí propojit váš bankovní účet s Fairo a aplikace bude vše automaticky sledovat za vás.

Už vás nebude trápit zdržující papírování či zapomínání termínů.

Potřebujete odeslat fakturu 30. dne daného měsíce? Nebo poslat účetní dokumenty do 10. dne měsíce? Aplikace File Tracker vám to připomene prostřednictvím personalizovaných oznámení, takže už nikdy nezmeškáte žádný termín.

Už žádné běhání po městě. Pozvěte svého účetního do aplikace.

Váš účetní získá přístup k vašemu seznamu dokumentů, které bude moci zpracovat v reálném čase. Bude moci odškrtávat zpracované dokumenty, přidávat komentáře u nesprávných dokumentů a stahovat si přesně ty dokumenty, které jsou potřeba. To vše snadno a přehledně.

Využijte všechny výhody šikovného fakturačního systému!

File Tracker bude součástí Fairo, nejefektivnějšího fakturačního nástroje na trhu. Spojte to nejlepší z obou světů!

Vystavujte faktury z počítače nebo mobilu

Vystavení faktury trvá méně než 60 sekund. Jednoduše a rychle. Stačí pár kliknutí.

Vyberte si z nabídky měn a jazyků

Pracujete se zahraničními klienty? Snadno vystavte fakturu v češtině nebo angličtině, v místní nebo mezinárodní měně.

Fakturace snadno a jednoduše

Aplikace uloží údaje o vašich klientech a fakturovaných položkách, takže je můžete znovu využít při tvorbě nové faktury a to rychle a jednoduše.

Využijte cenu Early Bird pro Fairo a FileTracker!

Buďte mezi prvními, kteří se rozhodnou usnadnit si život na volné noze s aplikací Fairo a File Tracker, a využijte super slevu.

Jakou cenu má hodina vašeho života? Se službou File Tracker získáte ročně až 72 hodin času navíc, který můžete využít opravdu jakkoliv.

€16,00/měsíc
€11,90/měsíc
Registrací beru na vědomí, že tento produkt ještě není plně k dispozici a že v budoucnu může být uveden na trh s odlišnou nabídkou funkcí a odlišnou konečnou cenou. Platba za předplatné bude provedena až po zpřístupnění produktu. Pokud se cena změní, budu mít možnost novou cenu přijmout, či odmítnout.

Máte jakékoliv otázky?

FileTracker je služba poskytovaná společností Fairo pro freelancery, která jim připomíná důležité účetní termíny, ukládá a shromažďuje jejich relevantní dokumenty v online cloudu a dále tyto dokumenty odesílá účetním, kteří si je mohou zobrazit online, či si je pro potřeby další práce stáhnout do svého úložiště.
Jakmile dokončíme fázi vývoje, budete jedněmi z prvních uživatelů, kteří budou moci aplikaci využívat po předchozí registraci. Proto vás vyzýváme k zadání vaší e-mailové adresy, abyste měli jistotu, že budete po spuštění produktu upozorněni.
Jakmile bude služba spuštěna, budete ji moci používat prostřednictvím aplikace Fairo na mobilních zařízeních a osobních počítačích. Užívání služby bude možné bez nutnosti dalších instalací, prostřednictvím aplikace Fairo pro chytré telefony nebo přístupem k aplikaci Fairo for Web přímo z prohlížeče.
Samozřejmě! Služba vám poskytne seznam jednotlivých návrhů, které si ale budete moci upravit nebo změnit. Dále budete moci přidat další podle svých konkrétních potřeb. Ať už vystavujete faktury pro všechny zákazníky ve stejný den, nebo potřebujete opakované upozornění pro každého z nich – možné je vše.
Užívání aplikace účetním není pro zpracování dokumentů povinné – záleží také na tom, jak moc si přejete usnadnit život. Váš účetní bude mít buď přístup ke složce dokumentů v cloudu na základě vašeho pozvání, nebo bude dostávat dokumenty, které si z aplikace stáhnete a pošlete jinými kanály – například e-mailem.