Komunikuj się sprawniej ze Twoja księgowa/ym dzięki FileTracker

Play Video

Zamiast tego całego blablabla na czacie, w e-mailach i przez telefon, jeden kanał komunikacji

Udostępniaj swoje dokumenty księgowej/mu bezpośrednio z aplikacji, komentuj, a on/a sprawdzi je i powie, czy coś trzeba zmienić. To tyle: wszystko w jednym miejscu.

Wystawiaj faktury i zawsze orientuj się, które są opłacone

Wiesz, co jest lepsze niż wystawianie faktur w Excelu? Wystawianie ich z telefonu komórkowego lub komputera i wiedza o tym, które z nich są opłacone, niezapłacone lub zaległe. Aplikacja Fairo będzie to śledzić automatycznie, wystarczy, że połączysz z nią swoje konta bankowe.

Koniec z robotą papierkową i zapominaniem o terminach

Powinnaś przesłać fakturę w 30. dniu miesiąca? Albo do 10. danego miesiąca wysłać dokumenty do księgowej/go? File Tracker przypomni Ci o tym poprzez spersonalizowane powiadomienia, dzięki czemu już nigdy nie przegapisz żadnego terminu.

Koniec z bieganiną: zaproś księgową/go do aplikacji

Twoja księgowa/y będzie miała dostęp do listy Twoich dokumentów i będzie mogła pracować na niej w czasie rzeczywistym: oznaczać poprawne dokumenty, zostawiać komentarze przy niepoprawnych i pobierać dokładnie te, których potrzebuje.. Prosto, przejrzyście i bez zbędnych ceregieli.

Ciesz się wszystkimi zaletami narzędzi do fakturowania!

Fairo, najbardziej przyjazne z dostępnych narzędzi do fakturowania będzie miało FileTracker. Ciesz się tym, co najlepsze w obu!

Wystawianie faktur z komputera lub telefonu

Wystawienie faktury zajmie mniej niż 60 sekund. Prosto i szybko. Gotowe za pomocą kilku kliknięć.

Wybieraj spośród wielu walut i języków

Pracujesz z międzynarodowymi klientami? Łatwo wystawiaj faktury po polsku lub po angielsku, w walucie lokalnej lub międzynarodowej.

Jeszcze prostsze wystawianie faktur

Aplikacja zapisuje dane klientów lub zafakturowane pozycje, dzięki czemu można ich użyć ponownie w nowej fakturze. Prosto i szybko.

Dzięki File Tracker możesz zyskać do 72 wolnych godzin rocznie. Zostaw nam swój adres, a my damy Ci znać, kiedy wystartujemy.

€16,00/měsíc
€11,90/měsíc
Rejestrując się, mam świadomość, że ten produkt nie jest jeszcze dostępny i że w przyszłości może zawierać inne funkcjonalności.

Masz więcej pytań?

FileTracker to usługa świadczona przez Fairo dla freelancerów, która pomaga im pamiętać o najważniejszych terminach podatkowych, przechowywać dokumenty biznesowe w chmurze i bez wysiłku wysyłać je do księgowej/go – lub po prostu pobierać całą listę dokumentów w celu bezpiecznego przechowywania.
Jak tylko sfinalizujemy etap rozwoju, będziesz jedną/ym z pierwszych użytkowniczek/ków, którzy będą mogli korzystać z aplikacji po wcześniejszej rejestracji. Dlatego zachęcamy do podania swojego adresu e-mail, aby upewnić się, że zostaniesz powiadomiona/y, kiedy będziesz mogł korzystać z File Tracker.
Po uruchomieniu usługi będziesz mógł/a z niej korzystać przez Fairo, z telefonu i komputera – bez dodatkowych instalacji, po prostu za pośrednictwem aplikacji Fairo na smartfony lub uzyskując dostęp do Fairo for Web, bezpośrednio z przeglądarki.
Oczywiście, że tak! Usługa dostarczy Ci listę sugestii, ale będziesz mógł/a edytować, zmieniać lub dodawać inne, w zależności od konkretnych potrzeb. Niezależnie od tego, czy wystawiasz faktury dla wszystkich klientów tego samego dnia, czy też potrzebujesz cyklicznych przypomnień o fakturach dla każdego z nich – wszystko jest możliwe.
Nic nie jest obowiązkowe – wszystko zależy od tego, jak bardzo chcesz uprościć swoje życie. Twój/a księgowy/a będzie mógł/a mieć dostęp do folderu dokumentów w chmurze dzięki Twojemu zaproszeniu lub otrzymywać dokumenty, które pobierzesz z aplikacji i wyślesz innymi kanałami – np. e-mailem.